Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ heat resistant sintered felt ] mecz 25 Produkty.
316L 304 310S 1-100um Czyste włókna ze stali nierdzewnej wytwarzane w procesie ciągnięcia pakietów
| Materiał: | SUS316L |
|---|---|
| Włókno: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
434 włókno ze stali nierdzewnej, 10um włókno ze stali węglowej do odzieży
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
10 Mikronowa Wysokowytrzymała Wiązka Włókien Metalowych do Zastosowań Przemysłowych
| Średnica włókien: | 1-100um |
|---|---|
| Tworzywo: | 316L/304/310S/TA1 i N6 |
| Cechy: | Elastyczność zbliżona do włókien chemicznych i duża powierzchnia właściwa |
SUS316L Wiązka ze stali nierdzewnej Wiarygodna ochrona przed ładunkiem elektrostatycznym
| Tworzywo: | SUS316L |
|---|---|
| Właściwości: | Antystatyczny |
| MOQ: | 1kg |
316L 304 302 1um-100um Włókno metalowe o przewodności elektrycznej i cieplnej ((Włókno ze stali nierdzewnej/Włókno fecral/Włókno Hastelloy/Włókno tytanu) Do tkanin przewodzących,Przędza antystatyczna i tworzywa sztuczne przewodzące
| Tworzywo: | Włókno ze stali nierdzewnej 316L\304 |
|---|---|
| waga/metr: | 1,4-3,3 g/m² |
| Średnica: | 1-100um |

