Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ industrial conductive blended yarn ] mecz 13 Produkty.
Srebrne włókno przewodzące ze stali nierdzewnej 22um o długości 110 mm
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38 ~ 110 mm |
316L 304 302 1um-100um Włókno metalowe o przewodności elektrycznej i cieplnej ((Włókno ze stali nierdzewnej/Włókno fecral/Włókno Hastelloy/Włókno tytanu) Do tkanin przewodzących,Przędza antystatyczna i tworzywa sztuczne przewodzące
| Tworzywo: | Włókno ze stali nierdzewnej 316L\304 |
|---|---|
| waga/metr: | 1,4-3,3 g/m² |
| Średnica: | 1-100um |
Cięcie włókna metalowego Srebrne złamane włókno odcinkowe Średnia długość 35-48 mm
| Materiał: | 316L lub włókno kałowe |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38~110mm |

