Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ silver sintered metal fiber ] mecz 6 Produkty.
Srebrne przewodzące spiekane włókno metalowe 12um z certyfikatem SGS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość cięcia: | 50 mm |
| Średnica: | 12um |
12 mikronów Superfine Fibre o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Włókno metalowe |
|---|---|
| średnica: | 4,5um - 12um |
| Funkcja: | Wysoka wytrzymałość, bardzo delikatne włókno |
Cięcie włókna metalowego Srebrne złamane włókno odcinkowe Średnia długość 35-48 mm
| Materiał: | 316L lub włókno kałowe |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38~110mm |
Srebro 1,5 kg / m2 Filc ze stali nierdzewnej 60 mikronów 316L 88% porowatości
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| technik: | spiekanie vacumm |
Srebrne włókno przewodzące ze stali nierdzewnej 22um o długości 110 mm
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38 ~ 110 mm |
Materiał tytanowy Wodór ogniw paliwowych Wodór Wykorzystanie energii
| Materiał: | tytan |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Gęstość: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm |
1

