Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ tpe conductive masterbatch ] mecz 11 Produkty.
Przedmieszka przewodząca z tworzywa sztucznego TPE TPU
| Rodzaj: | HT-CH60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um, 8um, 11um |
| Długość: | 4~10mm |
ROHS Sadza przewodząca o średnicy 2 mm, przewodząca przedmieszka do wtrysku EMI
| Stosowanie: | uzależniający od plastiku |
|---|---|
| Zawartość: | Włókno nierdzewne, żywica, |
| Stosowany: | ESD, EMI |
Plastikowe przewodzące przedmieszki z żywicy ze stali nierdzewnej aglomeraty z żywicy
| Rodzaj: | HT-CH75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um, 8um, 11um |
| Długość: | 4~10mm |
Plastikowa przedmieszka przewodząca 75% włókno ze stali nierdzewnej z 25% żywicą termoplastyczną
| Rodzaj: | HT-CH75 |
|---|---|
| Średnica: | 8um |
| Długość: | 10mm |
Średnica 2 mm plastikowa gładka przewodząca przedmieszka 4-10 mm przedmieszka
| Rodzaj: | HT-CH60-T16 |
|---|---|
| Średnica włókna: | 6,5um |
| długość masterbacha: | 4~10mm |
Wysokowydajna przewodząca przedmieszka z tworzywa sztucznego
| Materiał: | Włókno stalowe 60% i 75% i 25% zawartości |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiał przewodzący |
| Aplikacja: | wsporniki medyczne |
Tworzywa sztuczne przewodzące włókno ze stali nierdzewnej o długości 4 mm - 10 mm
| Materiał: | Włókno 304 o wysokiej wytrzymałości, żywica |
|---|---|
| Kolor: | szary |
| Długość masterbatcha: | 4-10mm |
Szary przewodzący z tworzyw sztucznych Masterbatch 60% zawartość włókien dla kół antystatycznych
| Materiał: | SUS, żywica |
|---|---|
| Właściwości: | Przewodzący |
| Zastosowanie: | koła medyczne |
Masterbatch z tworzyw sztucznych o wysokiej wytrzymałości z włókien ultrafijne ze stali nierdzewnej na bazie żywicy i środków przetwórczych
| Materiały: | 304 Włókno o wysokiej wytrzymałości, żywica |
|---|---|
| Kolor: | szary |
| Szczegóły pakowania: | 25 kg/worek, opakowanie dostosowane według potrzeb. |
Włókno ze stali nierdzewnej 4-10 mm Przewodząca plastikowa przedmieszka
| Rodzaj: | HT-CH75-T12 |
|---|---|
| Średnica włókna: | 6,5um |
| długość masterbacha: | 4~10mm |

