Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ 316l metal fiber twist thread ] mecz 42 Produkty.
Odporna na ciepło nić do szycia ze stali nierdzewnej 316L 12um Wydłużenie 1,1%
| Rodzaj: | 12um * 275f * 2 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 316L |
| pojedyncze wydłużenie: | 1,1% |
Metaliczny Ultra Fine 1micron-100um Metalowe nici do szycia odporne na wstrząsy
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 lub 316L, z fecralloy |
|---|---|
| Kolor: | kolor metalu |
| cechy: | wysoka odporność na wysokie temperatury i przewodzące działanie |
Odporna na rdzę SS316L 6um Twist Odzież nici do szycia do odzieży odpornej na promieniowanie
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |
elastyczność Metalowa nić do szycia, 12um przewodząca nić do rękawic
| materiał: | PFA、316L、304 |
|---|---|
| podanie: | przewód grzejny |
| jednostka: | km |
ROHS Elastyczna nić do szycia odporna na wysokie temperatury 304SS
| Odporność: | 13.2 |
|---|---|
| Materiał: | 316L |
| waga na metr: | 0,43 ~ 0,53 |
Nić przewodząca ze stali nierdzewnej 304 o długości 12 m do dziania odzieży
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Odporność: | 13.2 |
| pojedyncze wydłużenie: | 1,1% |
316L 14um 90*2 Włókna o szarej powłokie PFA dla elastycznych elementów grzewczych,Maty grzewcze dla podczerwonych grzejników
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Kolor: | Powłoka PFA w kolorze szarym |
| Średnica zewnętrzna: | 0,6 mm |
Odporne na rdzę włókno ze stali nierdzewnej, nić do szycia odzieży o średnicy 6um
| Materiał: | SUS304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | odporny na promieniowanie |
| MOQ: | 10 kg |
SUS304 Odporność na promieniowanie ze stali nierdzewnej dla inteligentnych ubrań
| Materiał: | SUS304 |
|---|---|
| nieruchomości: | odporny na promieniowanie |
| MOQ: | 10kg |
Przewodzące wydłużenie 1,10% Włókno ze stali nierdzewnej 25N Obciążenie zerwania dla obozów wojskowych
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |

