Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ anti static fiber 8m ] mecz 7 Produkty.
Antystatyczne 0,43 g / m 4um Spiekane włókno metalowe Certyfikat ROHS
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 4um |
| waga: | 0,43 g / m |
Antystatyczne, odporne na korozję, spiekane włókno metalowe z certyfikatem SGS
| Rodzaj: | Antystatyczny |
|---|---|
| Podanie: | Szczotka |
| Materiał: | Stal nierdzewna 316L |
Super Fine 1-100um Odporna na korozję spiekana metalowa włóknina ze stali nierdzewnej o wysokiej przewodności elektrycznej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Tworzywo: | 316L 302 304 430 434 |
| Aplikacja: | Przemysł tekstylny, filtracyjny, metalurgiczny, cywilny i wojskowy |
12um włókno ze stali nierdzewnej, 0,12 g / M antystatyczna przędza mieszana
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |
Nici ze stali nierdzewnej 304/316L z rdzeniem skręcanym, odporne na promieniowanie i temperaturę do 500 stopni
| Tworzywo: | 304/316L |
|---|---|
| Właściwości: | odporny na promieniowanie |
| MOQ: | 10 kg |
Urtra fine 12 mikronów dla inteligentnych ubrań
| podanie: | inteligentne ubrania |
|---|---|
| opór: | 2-60 Ω/m, dostosowane |
| średnica: | 12um/14um |
316L 14um 90*2 Włókna o szarej powłokie PFA dla elastycznych elementów grzewczych,Maty grzewcze dla podczerwonych grzejników
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Kolor: | Powłoka PFA w kolorze szarym |
| Średnica zewnętrzna: | 0,6 mm |
1

