Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ pure metal fiber fabric ] mecz 19 Produkty.
434 włókno ze stali nierdzewnej, 10um włókno ze stali węglowej do odzieży
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
Przewodzące wydłużenie 1,10% Włókno ze stali nierdzewnej 25N Obciążenie zerwania dla obozów wojskowych
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |
2 kg / stożek 6um włókno ze stali nierdzewnej odporne na wysokie temperatury
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | odporny na promieniowanie |
| Temperatura: | 300,500 stopni |
1-100um Materiały z włókien stali nierdzewnej ultrafińszej 316L 304 302 430 434
| Tworzywo: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| MOQ: | 1kg |
| Temperatura: | 500 stopni. |
316L 304 310S 1-100um Czyste włókna ze stali nierdzewnej wytwarzane w procesie ciągnięcia pakietów
| Materiał: | SUS316L |
|---|---|
| Włókno: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
Włókno ze stali nierdzewnej 304L 11μM-2000f-QH-HS 1,5 g/M Wykonane w procesie ciągnięcia opakowań
| Materiał: | 304L |
|---|---|
| Wytrzymałość pojedynczego włókna: | ≥18cN |
| Gramatura: | 1,5 g/m2 |
ROHS 316L 6,5um 6000f Odporny na korozję włókno ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um |
| Włókno: | 6000f |
ROHS 310S 12um 2500f Włókno ze stali nierdzewnej odporne na korozję
| Materiał: | Stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Średnica: | 12um |
| Włókno: | 2500f |
Odporna na rdzę SS316L 6um Twist Odzież nici do szycia do odzieży odpornej na promieniowanie
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |

