Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ pure metal fiber fabric ] mecz 19 Produkty.
Długość tkaniny technicznej z włókien metalowych
| Materiały: | FeCrAl/316L |
|---|---|
| Długość: | Można dostosować na życzenie |
| Gwarancja: | ≥3 lata |
Grubość 0,9 mm 1000 g / m2 Włókna metalowe w odzieży odpornej na korozję
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| Długość: | 260mm |
| Szerokość: | 145mm |
Odporne na rdzę spiekane włókno metalowe o grubości 0,9 mm z certyfikatem ROHS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Składnik: | 100% 316L |
| Przetwarzanie: | zwykłe machanie |
316L 304 302 1um-100um Włókno metalowe o przewodności elektrycznej i cieplnej ((Włókno ze stali nierdzewnej/Włókno fecral/Włókno Hastelloy/Włókno tytanu) Do tkanin przewodzących,Przędza antystatyczna i tworzywa sztuczne przewodzące
| Tworzywo: | Włókno ze stali nierdzewnej 316L\304 |
|---|---|
| waga/metr: | 1,4-3,3 g/m² |
| Średnica: | 1-100um |
Srebrne przewodzące spiekane włókno metalowe 12um z certyfikatem SGS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość cięcia: | 50 mm |
| Średnica: | 12um |
Odporny na rdzę filc spiekanych metalowych włókien o grubości 7 mikronów 73% porowatość
| Rodzaj: | HT-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| waga: | 1200g / m2 |
10 Mikronowa Wysokowytrzymała Wiązka Włókien Metalowych do Zastosowań Przemysłowych
| Średnica włókien: | 1-100um |
|---|---|
| Tworzywo: | 316L/304/310S/TA1 i N6 |
| Cechy: | Elastyczność zbliżona do włókien chemicznych i duża powierzchnia właściwa |
SS434 SS316L Spiekane włókno metalowe do przenośnika taśmowego o wysokiej temperaturze
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| średnica: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
Siatka druciana ze stali nierdzewnej 1000g / m2, tkaniny ze stali nierdzewnej o średnicy 8um
| Średnica: | 8um |
|---|---|
| filtrowanie aera: | Dostosować |
| Materiał: | kał, stal nierdzewna |
SUS316L Wiązka ze stali nierdzewnej Wiarygodna ochrona przed ładunkiem elektrostatycznym
| Tworzywo: | SUS316L |
|---|---|
| Właściwości: | Antystatyczny |
| MOQ: | 1kg |

