Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ rohs conductive masterbatch ] mecz 23 Produkty.
Nadająca się do recyklingu przedmieszka przewodząca o średnicy 11um z powłoką PVC
| Rodzaj: | HT-CH25-T12 |
|---|---|
| Stosowanie: | Ekranowanie EMI |
| średnica włókna: | 6,5um, 8um, 11um |
Przewodząca przedmieszka ze stali nierdzewnej, przewodzące aglomeraty z tworzywa sztucznego o długości 2,5 mm
| Rodzaj: | HT-CH25-T20 |
|---|---|
| Średnica włókna: | 6.5um |
| długość masterbacha: | 2,5 ~ 10 mm |
Białe cząstki przewodzące ciepło D8um, przedmieszka przewodząca o gładkiej powierzchni
| Rodzaj: | HT-CH60-T14 |
|---|---|
| średnica włókna: | 6,5um, 8um, 11um |
| Stosowanie: | EMI |
Wysokowydajna przewodząca przedmieszka z tworzywa sztucznego
| Materiał: | Włókno stalowe 60% i 75% i 25% zawartości |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiał przewodzący |
| Aplikacja: | wsporniki medyczne |
przewodząca przedmieszka z tworzywa sztucznego
| Średnica: | 6,5um, 8um, 11um |
|---|---|
| Długość cięcia: | 4~10mm |
| zawartość błonnika: | 60%/75% |
Szary przewodzący z tworzyw sztucznych Masterbatch 60% zawartość włókien dla kół antystatycznych
| Materiał: | SUS, żywica |
|---|---|
| Właściwości: | Przewodzący |
| Zastosowanie: | koła medyczne |
Plastikowe granulki przewodzące ROHS o długości 4 mm, odporne na rdzę do obudów elektroniki
| kolor: | czarny |
|---|---|
| Długość cięcia: | 4mm |
| Materiał: | PFA, SUS |
Przewodzące tworzywo sztuczne do wtrysku PEI, PPO, PET / PETG, PBT, PC, PSU, PC / ABS
| Materiał: | PET (PETG) |
|---|---|
| Podanie: | koła medyczne |
| kolor: | szary |
Szary antystatyczny SUS przewodzący plastik ABS do kół łóżek medycznych
| kolor: | szary |
|---|---|
| Materiał: | SUS , MFA |
| uszczelka: | KARTON PAPIEROWY |
ROHS Odporna na rdzę przedmieszka z czarnego węgla o długości 10 mm do kół łóżek medycznych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | antystatyczne koła |
| przemysł: | Elektroniczny |

