Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ rohs conductive masterbatch ] mecz 23 Produkty.
ROHS Sadza przewodząca o średnicy 2 mm, przewodząca przedmieszka do wtrysku EMI
| Stosowanie: | uzależniający od plastiku |
|---|---|
| Zawartość: | Włókno nierdzewne, żywica, |
| Stosowany: | ESD, EMI |
SUS 1,2g / Cc Przewodząca przedmieszka Odporna na rdzę na PC
| kolor: | szary |
|---|---|
| Materiał: | SUS , MFA |
| Nieruchomości: | Przewodzący |
Przedmieszka przewodząca do kół antystatycznych
| Materiał: | SUS,żywica |
|---|---|
| Nieruchomości: | Przewodzący |
| Podanie: | koła medyczne |
Przewodząca przedmieszka LCD, przewodzący materiał z tworzywa sztucznego o gęstości 5000f
| Podanie: | antystatyczne koła |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał: | ABS, PP, PC |
Plastikowa przedmieszka przewodząca 75% włókno ze stali nierdzewnej z 25% żywicą termoplastyczną
| Rodzaj: | HT-CH75 |
|---|---|
| Średnica: | 8um |
| Długość: | 10mm |
Średnica 2 mm plastikowa gładka przewodząca przedmieszka 4-10 mm przedmieszka
| Rodzaj: | HT-CH60-T16 |
|---|---|
| Średnica włókna: | 6,5um |
| długość masterbacha: | 4~10mm |
Elektrycznie SUS 70% przewodząca przedmieszka odporna na ciepło
| Materiał: | 70% SUS |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiał przewodzący |
| Podanie: | wsporniki medyczne |
Przedmieszka przewodząca z tworzywa sztucznego TPE TPU
| Rodzaj: | HT-CH60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um, 8um, 11um |
| Długość: | 4~10mm |
Plastikowe przewodzące przedmieszki z żywicy ze stali nierdzewnej aglomeraty z żywicy
| Rodzaj: | HT-CH75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um, 8um, 11um |
| Długość: | 4~10mm |
Osiągnij zatwierdzoną przedmieszkę przewodzącą włókna 10000f dla przewodu sygnałowego
| Materiał: | PFA 40% |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiał przewodzący |
| Podanie: | wsporniki medyczne |

