Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] mecz 47 Produkty.
2 kg / stożek 6um włókno ze stali nierdzewnej odporne na wysokie temperatury
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | odporny na promieniowanie |
| Temperatura: | 300,500 stopni |
1,1% Wydłużenie 0,54 g / M Spiekane włókno metalowe Odporne na ciepło
| Rodzaj: | 12um * 275f * 2 |
|---|---|
| waga: | 0,54 g / m |
| Odporność: | 14 |
Odporne na ciepło metaliczne włókno metalowe, przewodząca metalowa nić 8um
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | 8um |
| Materiał: | 316L |
Certyfikat ROHS SSF, wysoka wytrzymałość, transmisja sygnału, przewód grzejny niskiego napięcia
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | inteligentne ubrania |
| Odporność: | 9.4 |
Drut grzewczy RFID do prania z włókna metalowego w tekstyliach elektronicznych
| Materiał: | 316L,304 |
|---|---|
| Cechy: | Rozwiązania do elektronicznej identyfikacji tekstyliów |
| Minimalne zamówienie: | 1 kg |
Przewodzące 12um metalowe włókno metalowe odporne na korozję do odzieży
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| stężenie: | 100% |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
1,01 g / M 12 mikronów z włókna metalowego Twist Thread Odporny na korozję do podkładki grzewczej
| Model: | 12μm × 275 × 4 |
|---|---|
| Materiał: | 316L |
| Waga na metr: | 1,01 |
316L 14um 90*2 Włókna o szarej powłokie PFA dla elastycznych elementów grzewczych,Maty grzewcze dla podczerwonych grzejników
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Kolor: | Powłoka PFA w kolorze szarym |
| Średnica zewnętrzna: | 0,6 mm |
Włókna ze stali nierdzewnej do drutu grzejnego
| Materiał: | 316L\304 |
|---|---|
| Podanie: | Drut grzewczy |
| stożek: | Długa szpulka |
Włókno kompozytowe ultrafijne ze stali nierdzewnej 14um*90f*2 stosowane jako podgrzewacz i UHF RFID Single Wire
| Materiał: | Włókno stalowe bez stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Inteligentna poduszka grzewcza i pojedynczy przewód RFID |
| Włókno: | 90F |

