Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] mecz 47 Produkty.
316L Węzły skręcone ze stali nierdzewnej 12um 100filament*2 dla tagów RFID UHF
| Materiał: | SUS316 |
|---|---|
| skręcenie: | 335 ton |
| Włókno: | 100F |
304 Metalowe włókno metalowe, przędza do szycia przewodząca promieniowanie
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
| Nieruchomości: | Przewodzący |
Sztuczne włókna odcinkowe ze stali nierdzewnej 316L, skrętka z włókna metalowego ROHS
| Rodzaj: | Ne21 / 2 |
|---|---|
| Składnik: | 316L |
| Materiał: | aramid |
316L metaliczne włókno metalowe, elastyczna skręcana nić z włókna metalowego
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |
Odporne na rdzę przewodzące metalowe włókno metalowe 6um do odzieży w ciąży
| Rodzaj: | 6um |
|---|---|
| Materiał: | 316L |
| funkcje: | Przewodzący |
Niebieski drut przewodzący ze stali nierdzewnej 304 odporny na ścieranie
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| Stosowanie: | Drut grzewczy |
| Podanie: | Koc grzewczy |
Drut kompozytowy z najdrobniejszymi włóknami metalowymi 12um * 275f * 4 do antystatycznego wytwarzania szczotek
| Rodzaj: | 12um * 275f * 4 |
|---|---|
| Włókno: | 275f |
| waga: | 1,01g/m² |
Drut kompozytowy o wysokiej wytrzymałości z ultradrobnego włókna metalowego do inteligentnego pola grzewczego
| Materiały: | 316L 304 FCA |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Szczegóły pakowania: | karton papierowy; dostosowany |
Nici ze stali nierdzewnej 304/316L z rdzeniem skręcanym, odporne na promieniowanie i temperaturę do 500 stopni
| Tworzywo: | 304/316L |
|---|---|
| Właściwości: | odporny na promieniowanie |
| MOQ: | 10 kg |
Siwy ultrafińszy drut kompozytowy z włókien metalowych o średnicy 1-100um Optymalna przewodność elektryczna i wysoka elastyczność
| Materiały: | 316L 304 FCA |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Średnica: | 1μm-100μm |

