Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] mecz 47 Produkty.
Nić przewodząca ze stali nierdzewnej 304 o długości 12 m do dziania odzieży
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Odporność: | 13.2 |
| pojedyncze wydłużenie: | 1,1% |
Odporny na zginanie, wytrzymały, izolowany niskonapięciowy przewód grzejny
| Rodzaj: | izolowany przewód grzejny niskiego napięcia |
|---|---|
| średnica włókna: | 12um 14um |
| Materiały powlekane: | MSZ/PFA/FEP |
Gwint skręcany z włókna metalowego 316L stosowany w drucie do szycia w wysokiej temperaturze
| Materiał: | 316L,304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |
Urtra fine 12 mikronów dla inteligentnych ubrań
| podanie: | inteligentne ubrania |
|---|---|
| opór: | 2-60 Ω/m, dostosowane |
| średnica: | 12um/14um |
Ultra cienki drut Elastyczne przewodzenie Do inteligentnej odzieży
| Materiał: | 316L,304 |
|---|---|
| cechy: | Ultra cienki drut Elastyczne przewodzenie Do inteligentnej odzieży |
| MOQ: | 10kg |
Bardzo cienka kompozytowa nić skręcana z włókna metalowego do podkładki grzewczej
| proces: | zwroty akcji |
|---|---|
| Materiał: | 316L |
| waga na metr: | 0,43 ~ 0,53 |
12μM × 100 × 1 skrętka z włókna metalowego do podkładki grzewczej
| średnica: | 12um |
|---|---|
| Rodzaj: | 12um*100f*1 |
| Włókno: | 100F |
Przewodzące wydłużenie 1,10% Włókno ze stali nierdzewnej 25N Obciążenie zerwania dla obozów wojskowych
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| funkcje: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |

