Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 110 Produkty.
450 g/m2 22um średnica włókna fecral filc zsinterowany SGS zatwierdzony
| Średnica: | 22um |
|---|---|
| Waga: | 450g/m2 |
| Porowatość: | 80% |
Odporny na korozję spiekany wkład filtrujący SS o średnicy 60 mm do ochrony środowiska
| Diamter: | 60 ~ 200 mm |
|---|---|
| Podanie: | Ochrona środowiska |
| emisja: | 5 mg / NM3 |
73% Porowatość 900g / M2 Filc ze stali nierdzewnej z certyfikatem ROHS
| Diamter: | 5um |
|---|---|
| waga: | 900g / m2 |
| Grubość: | 0,42 mm |
434 włókno ze stali nierdzewnej, 10um włókno ze stali węglowej do odzieży
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
SUS316L Wiązka ze stali nierdzewnej Wiarygodna ochrona przed ładunkiem elektrostatycznym
| Tworzywo: | SUS316L |
|---|---|
| Właściwości: | Antystatyczny |
| MOQ: | 1kg |
Wkład filtra siatkowego ze stali nierdzewnej 5 mg / Nm3, metalowa rura filtrująca D200mm
| średnica włókna: | 6 ~ 30um |
|---|---|
| Porowatość: | 74% |
| waga: | 900g / m2 |
1-100um Materiały z włókien stali nierdzewnej ultrafińszej 316L 304 302 430 434
| Tworzywo: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| MOQ: | 1kg |
| Temperatura: | 500 stopni. |
316L 304 310S 1-100um Czyste włókna ze stali nierdzewnej wytwarzane w procesie ciągnięcia pakietów
| Materiał: | SUS316L |
|---|---|
| Włókno: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
Antyrdzewne włókno przewodzące ze stali nierdzewnej 35um zatwierdzone przez SGS
| uszczelka: | KARTON PAPIEROWY |
|---|---|
| MOQ: | 10 kg |
| Temperatura: | 1000 centów |

