Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
SS434 SS316L Spiekane włókno metalowe do przenośnika taśmowego o wysokiej temperaturze
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| średnica: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
Filc wielowarstwowy ze spiekanego włókna metalowego o grubości 0,37 mm
| średnica: | 3um |
|---|---|
| Waga: | 975g/m2 |
| Grubość: | 0,37 mm |
Odporny na rdzę filc ze spiekanych włókien metalowych o porowatości 80%, zatwierdzony przez SGS
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| złożył wniosek: | Polifilm, wiskoza |
| Grubość: | 50 g / m2 |
Przewodzące włókno kałowe ze spiekanego metalu o wysokiej rezystancji elektrycznej
| Minimalne zamówienie: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatura: | 1000 centów stopni |
| Materiał: | FeCrAl |
Odporny na rdzę filc spiekanych metalowych włókien o grubości 7 mikronów 73% porowatość
| Rodzaj: | HT-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| waga: | 1200g / m2 |
Filc z włókna metalowego spiekanego D75um, element filtrujący ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm
| Średnica: | 75um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 1mm |
Żaroodporny filc ze spiekanych włókien metalowych D10um 78% porowatość filtra chemicznego
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| waga: | 600g / m2 |
| Grubość: | 0,34 mm |
Srebrne przewodzące spiekane włókno metalowe 12um z certyfikatem SGS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość cięcia: | 50 mm |
| Średnica: | 12um |
Odporne na rdzę spiekane włókno metalowe o grubości 0,9 mm z certyfikatem ROHS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Składnik: | 100% 316L |
| Przetwarzanie: | zwykłe machanie |

