Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Filc z włókna tytanowego
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Włókna niklowe
-
Włókno tytanowe
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
Metalowy wkład filtrujący
-
palnik z włókna metalowego
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
krótkie włókno
-
Włókna miedziane
-
Materiał Hastelloy
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
Antystatyczne włókno metalowe spiekane 20,68k / M 4um z aprobatą ROHS
| Rodzaj: | Włókno Metalowe |
|---|---|
| Długość: | Dostosuj długość |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Filc z włókna metalowego spiekanego Anti Rust 25um 79% porowatość do odpylacza pyłu
| Średnica: | 25um |
|---|---|
| waga: | 1050g / m2 |
| Grubość: | 0,62 mm |
Odporne na rdzę spiekane włókno metalowe 18um, drut kompozytowy metalowy 12g / M
| Materiał: | Frcral |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38 ~ 110 mm |
Przewodzące spiekane włókna metalowe 30um odporne na korozję
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatura: | 1000 centów |
| Materiał: | FeCrAl |
100f spiekane włókno metalowe, nić do szycia odzieży zatwierdzona przez SGS
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Rodzaj: | 12um * 100f * 3 |
| Włókno: | 100f |
Antystatyczne 0,43 g / m 4um Spiekane włókno metalowe Certyfikat ROHS
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 4um |
| waga: | 0,43 g / m |
SGS Odporny na rdzę filc z włókna metalowego spiekanego do filtracji wiskozowej
| Materiał: | 316 |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
600g / m2 5um spiekanego filcu metalowego odpornego na korozję
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
| waga: | 600g / m2 |
Średnica 80um 500g / M2 Filc z włókna metalowego spiekanego antykorozyjnego
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| waga: | 500G / M2 |
| Średnica: | 2um ~ 80um |
Anti Rust 1180x750mm Spiekany filc z włókna metalowego Certyfikat ROHS
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Rodzaj: | MP5 |
| Średnica: | 5um |

