Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Filc z włókna tytanowego
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Włókna niklowe
-
Włókno tytanowe
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
Metalowy wkład filtrujący
-
palnik z włókna metalowego
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
krótkie włókno
-
Włókna miedziane
-
Materiał Hastelloy
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
Włókno metalowe spiekane kałowe o średnicy 20um odporne na wysokie temperatury
| Materiał: | kałowy |
|---|---|
| kolor: | metaliczny kolor |
| uszczelka: | karton papierowy |
Grubość 0,43 mm 80% Porowatość 7600 Bubble Point Wielowarstwowa duża zdolność zatrzymywania brudu Spiekany filc z włókna metalowego
| Średnica: | 5um |
|---|---|
| Waga: | 700g/m2 |
| Grubość: | 0,43 mm |
Certyfikat ROHS Spiekane włókno metalowe, 35-mikronowy metalowy drut kompozytowy
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| Podanie: | metalowy filtr |
| Włókno: | 1000F |
750g / M2 Grubość 0,36 mm Filc z włókna metalowego spiekanego 74% Porowatość
| Średnica: | 7um |
|---|---|
| waga: | 750 g / m2 |
| Grubość: | 0,36 mm |
Antykorozyjny filc z włókna metalowego o grubości 0,45 mm, porowatość 60%
| Średnica: | 40um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 0,63 mm |
SGS 1050g / m2 MP 30 Spiekany filc z włókna metalowego o porowatości 79%
| Rodzaj: | HT-MP30 |
|---|---|
| średnica: | 30um |
| waga: | 1050g/m2 |
Przewodzące spiekane włókno metalowe o długości 10 m, odporne na ścieranie do rękawa
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Temperatura: | 100 ~ 10000 kW / m2 |
| Długość: | 288mm |
1,1% Wydłużenie 0,54 g / M Spiekane włókno metalowe Odporne na ciepło
| Rodzaj: | 12um * 275f * 2 |
|---|---|
| waga: | 0,54 g / m |
| Odporność: | 14 |
Antystatyczne, odporne na korozję, spiekane włókno metalowe z certyfikatem SGS
| Rodzaj: | Antystatyczny |
|---|---|
| Podanie: | Szczotka |
| Materiał: | Stal nierdzewna 316L |
Spiekanie wysokotemperaturowe filcu z bardzo drobnego porowatego metalu z włókna tytanowego
| Materiał: | tytan |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 0.25mm\0.4mm\0.8mm\1mm\5mm |

