Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Filc z włókna tytanowego
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Włókna niklowe
-
Włókno tytanowe
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
Metalowy wkład filtrujący
-
palnik z włókna metalowego
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
krótkie włókno
-
Włókna miedziane
-
Materiał Hastelloy
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
Grubość spiekanego włókna ze stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm o porowatości 85%
| Model: | HT-VL20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 950g/m2 |
Grubość 0,51 mm Spiekany filc ze stali nierdzewnej odporny na korozję
| Model: | HT-MP20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 750g/m2 |
85% porowatości filc ze spiekanego włókna ze stali nierdzewnej o grubości 0,74 mm
| Model: | HT-LP20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 900g/m2 |
1050 g / M2 Grubość 0,49 mm Spiekany filc z włókna ze stali nierdzewnej 73% porowatość
| Model: | HT-DH20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 1050g/m2 |
Wysokowydajny, ultradrobny porowaty filc z włókien metalowych i filc z włókien tytanowych
| Materiał: | TA1 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Gęstość: | 0.25mm\0.4mm\0.8mm\1mm\5mm |
Włókno niklowe Filtr zsinterowany do elektrolizy wody alkalicznej i AEM Wysoka porowatość 40-50%
| Materiały: | Ni 200 lub 201 |
|---|---|
| Porowatość: | 40-50% |
| Gęstość: | 0,05-0,1um |
ROHS 1-mikronowy spiekany metalowy wkład filtrujący Odporny na wstrząsy
| Temperatura: | 1000 centów |
|---|---|
| Emisja: | <5 mg / nm 3 |
| Proces: | Spiekanie |
1m / min spiekany metalowy wkład filtrujący odporny na wstrząsy
| Siła zginająca: | 2000 ~ 5000N |
|---|---|
| Porowatość: | 74% |
| Grubość: | 0,44 mm |
Trójwymiarowa struktura włókna ze stali nierdzewnej z wysoką porowatością, wysoką wydajnością filtracyjną
| Średnica: | 3 μm |
|---|---|
| Rodzaj: | HT-MP3 |
| Waga: | 975g/m2 |
Grubość 0,94 mm 30um 600g / M2 Odporny na korozję filc ze spiekanego włókna ze stali nierdzewnej
| Średnica: | 30um |
|---|---|
| Waga: | 600g/m2 |
| Grubość: | 0,94 mm |

