Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Filc z włókna tytanowego
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Włókna niklowe
-
Włókno tytanowe
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
Metalowy wkład filtrujący
-
palnik z włókna metalowego
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
krótkie włókno
-
Włókna miedziane
-
Materiał Hastelloy
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
Szara mieszana przewodząca przędza do szycia, spiekana antystatycznie
| Materiał: | SGS,ISO9001-2015 |
|---|---|
| Część: | 5%~60% |
| Kolor: | Szary |
Włókna tytanu ultrafijne, filtry porowe
| Tworzywo: | TA1 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 0,2 mm \ 0,4 mm \ 0,6 mm \ 1 mm |
Materiały kluczowe z włókien tytanowych ultrafińszych z porowatego filtru dla ogniw paliwowych wodorowych PEM
| Materiał: | tytan |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Gęstość: | 0,25 mm \ 0,4 mm \ 0,5 mm \ 0,6 mm |
Porowaty filc o wysokiej porowatości, ultradrobne włókno tytanowe, równomierny rozkład wielkości porów
| Materiał: | TA1 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 0,2 mm-2 mm |
85% filc z siatki metalowej porowatej, filc spiekany z włókna kałowego antykorozyjnego
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| złożył wniosek: | Polifilm, wiskoza |
| Grubość: | 50 g / m2 |
Dysk filtrujący ze stali nierdzewnej 316L, odporny na rdzę filc spiekany
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Metalowe filtry sinterowane ze stali nierdzewnej 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| technik: | Spiekanie próżniowe |
Wkład filtra metalowego SGS, wkład filtra spiekanego 5 mikronów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Rodzaj: | Wkład filtra |
Wkład filtrujący ze spiekanej siatki o długości 1500 mm, element filtrujący z siatki drucianej kałowej
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| Długość: | 1500 ~ 7000 mm |
| Średnica: | 130/160 mm |
Wkład filtra ze spiekanej siatki SS304 o długości 2000 mm, odporny na korozję
| Rodzaj: | 160-L1600 |
|---|---|
| Diamter: | 60`200mm |
| Długość: | 2000 mm |

