Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 110 Produkty.
74% porowatość dysku ze stali nierdzewnej, odporny na rdzę spiekany filc
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Odporna na ciepło 74% porowatość metalowa tarcza filtrująca do przemysłowego wytwarzania folii
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Metalowy wkład filtrujący o średnicy 130 mm i długości 7000 mm, odporny na rdzę
| Temperatura: | 1000 stopni |
|---|---|
| Filtracja: | 5 mg / NM3 |
| prędkość nadmuchu: | 1 ~ 3 m / min |
Średnica 80um Filc ze stali nierdzewnej 316L Odporny na korozję
| Średnica: | 80um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 1mm |
Jasnoszary filc z włókna tytanowego 50-90% Stopień ochrony filtra Odporny na korozję
| Rodzaj: | Medium odporne na korozję (wytwarzanie wodoru przez reaktor elektryczny) |
|---|---|
| Ocena filtra: | 50-90% (Dostosowane jako żądanie) |
| Stosowanie: | ogniwa paliwowe, przemysł wojskowy, lotniczy, cywilny, opieka medyczna i tak dalej |
0,2 mm - 2 mm filc z włókna tytanowego o właściwościach dynamicznych płynów
| Materiał: | Tytan |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 0.25mm\0.4mm\0.8mm\1mm\5mm |
Odporny na wstrząsy metalowy wkład filtrujący o średnicy 20 cm dla przemysłu chemicznego
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Ultrawdrobne włókno ze stali nierdzewnej 316L
| Długość: | 80-100um |
|---|---|
| Uszczelka: | Elastyczny |
| Aplikacja: | Półprzewodnikowy filtr gazu/filtry gazu o wysokiej czystości |
Metalowy wkład filtrujący o średnicy 160 mm, metalowy element filtrujący o długości 5000 mm
| Długość: | 5000 mm |
|---|---|
| Średnica: | 130/160 |
| filtrowanie aera: | 2,04 / 2,51 |
Antykorozyjny wkład filtra metalowego o długości 1,5 mz siatką drucianą
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Grubość: | 0,44 mm |
| Przepuszczalność: | 150 |

