Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Filc z włókna tytanowego
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Włókna niklowe
-
Włókno tytanowe
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
Metalowy wkład filtrujący
-
palnik z włókna metalowego
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
krótkie włókno
-
Włókna miedziane
-
Materiał Hastelloy
słowa kluczowe [ high temperature sintered metal fiber ] mecz 109 Produkty.
Wysokiej wydajności ultra-fińkie, porowaty filc Globalny dostawca produktów z włókien metalowych
| Rodzaj: | MP3 |
|---|---|
| Średnica: | 3um |
| Waga: | 975g/m2 |
Odporny na ciepło wkład filtra ze spiekanego metalu, metalowy element filtrujący 6um
| Podanie: | filtrowanie w wysokiej temperaturze |
|---|---|
| przemysł: | cebustion śmieci |
| rozmiar: | 130-L1600 |
316L 304 302 1um-100um Włókno metalowe o przewodności elektrycznej i cieplnej ((Włókno ze stali nierdzewnej/Włókno fecral/Włókno Hastelloy/Włókno tytanu) Do tkanin przewodzących,Przędza antystatyczna i tworzywa sztuczne przewodzące
| Materiał: | Włókno ze stali nierdzewnej 316L\304 |
|---|---|
| waga/metr: | 1,4-3,3 g/m² |
| Średnica: | 1-100um |
Włókno metalowe ultrafijne 316L 1um 1.5um 2um Dostępne
| Długość: | 80-100um |
|---|---|
| Uszczelka: | Elastyczny |
| Aplikacja: | Półprzewodnikowy filtr gazu/filtry gazu o wysokiej czystości |
1 mikronowy spiekany metalowy filtr, odporny na wstrząsy spiekany tkany filtr siatkowy
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Podanie: | fabryka tlenku glinu |
| Nazwa produktu: | Spiekany tkany filtr siatkowy |
Metalowy wkład filtrujący 3 m / min, żaroodporne spiekane metalowe elementy filtrujące
| Temperatura: | 1000 stopni |
|---|---|
| Emisja: | <5 mg / nm 3 |
| prędkość nadmuchu: | 1 ~ 3 m / min |
Wkład filtra antykorozyjnego z metalu, filtr ze spiekanego metalu 90 mikronów
| Porowatość: | 74% |
|---|---|
| Przepuszczalność: | 150 |
| siła: | 1500 ~ 2500N |
Zastosowalna długość płomienia gazowego Metalowe włókna tkaniny rozwiązania z materiałów FeCrAl
| Materiały: | FeCrAl |
|---|---|
| Długość: | Można dostosować na życzenie |
| Gwarancja: | ≥3 lata |
316L metaliczne włókno metalowe, elastyczna skręcana nić z włókna metalowego
| Materiał: | 316L, 304 |
|---|---|
| Nieruchomości: | Przewodzący |
| MOQ: | 10 kg |

