Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
73% Porowatość 900g / M2 Filc ze stali nierdzewnej z certyfikatem ROHS
| Diamter: | 5um |
|---|---|
| waga: | 900g / m2 |
| Grubość: | 0,42 mm |
Filc spiekany 750 g / m2 MP20 o grubości 0,62 mm Rolka filcowa ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 750g/m2 |
Trójwymiarowa struktura włókna ze stali nierdzewnej z wysoką porowatością, wysoką wydajnością filtracyjną
| Średnica: | 3 μm |
|---|---|
| Rodzaj: | HT-MP3 |
| Waga: | 975g/m2 |
316L 304 302 1um-100um Włókno metalowe o przewodności elektrycznej i cieplnej ((Włókno ze stali nierdzewnej/Włókno fecral/Włókno Hastelloy/Włókno tytanu) Do tkanin przewodzących,Przędza antystatyczna i tworzywa sztuczne przewodzące
| Tworzywo: | Włókno ze stali nierdzewnej 316L\304 |
|---|---|
| waga/metr: | 1,4-3,3 g/m² |
| Średnica: | 1-100um |
434 włókno ze stali nierdzewnej, 10um włókno ze stali węglowej do odzieży
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
ROHS 316L 6,5um 6000f Odporny na korozję włókno ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Średnica: | 6,5um |
| Włókno: | 6000f |
SUS316L Wiązka ze stali nierdzewnej Wiarygodna ochrona przed ładunkiem elektrostatycznym
| Tworzywo: | SUS316L |
|---|---|
| Właściwości: | Antystatyczny |
| MOQ: | 1kg |
1-100um Materiały z włókien stali nierdzewnej ultrafińszej 316L 304 302 430 434
| Tworzywo: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| MOQ: | 1kg |
| Temperatura: | 500 stopni. |
ROHS 310S 12um 2500f Włókno ze stali nierdzewnej odporne na korozję
| Materiał: | Stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Średnica: | 12um |
| Włókno: | 2500f |
Włókno ze stali nierdzewnej o długości 2-22um 38-110 mm i włókno staplowe 2-12 g / m
| Typ: | Włókno staplowe |
|---|---|
| Długość włókna: | 38mm ~ 110mm |
| Średnica: | 2um ~ 22um |

