Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Metalowa nić do szycia
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Filtr z włókien stali nierdzewnej z sinterem najlepsze media do 3000 filtrów dyskowych z punktami bąbelkowymi
| Model: | 20LL4JJ |
|---|---|
| Ocena mikronowa: | 20um |
| Siatka wsparcia: | Góra -50*50 (szer./gł. 0,19 mm)/Btm -50*50 (szer./gł. 0,19 mm) |
Filc z włókna spiekanego próżniowo ze stali nierdzewnej o grubości 0,62 mm
| Model: | HT-RH25 |
|---|---|
| Średnica: | 25um |
| Waga: | 1050g/m2 |
Grubość spiekanego włókna ze stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm o porowatości 85%
| Model: | HT-VL20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 950g/m2 |
Grubość 0,94 mm 30um 600g / M2 Odporny na korozję filc ze spiekanego włókna ze stali nierdzewnej
| Średnica: | 30um |
|---|---|
| Waga: | 600g/m2 |
| Grubość: | 0,94 mm |
Grubość 0,51 mm Spiekany filc ze stali nierdzewnej odporny na korozję
| Model: | HT-MP20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 750g/m2 |
85% porowatości filc ze spiekanego włókna ze stali nierdzewnej o grubości 0,74 mm
| Model: | HT-LP20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 900g/m2 |
1050 g / M2 Grubość 0,49 mm Spiekany filc z włókna ze stali nierdzewnej 73% porowatość
| Model: | HT-DH20 |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 1050g/m2 |
Grubość 0,42 mm Spiekany filc ze stali nierdzewnej do mediów filtracyjnych
| Model: | HT-HP5 |
|---|---|
| Średnica: | 5um |
| g/m2: | 900 |
Srebro 1,5 kg / m2 Filc ze stali nierdzewnej 60 mikronów 316L 88% porowatości
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| technik: | spiekanie vacumm |
Średnica 80um Filc ze stali nierdzewnej 316L Odporny na korozję
| Średnica: | 80um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 1mm |

