Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Żaroodporny filc ze spiekanych włókien metalowych D10um 78% porowatość filtra chemicznego
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| waga: | 600g / m2 |
| Grubość: | 0,34 mm |
Średnica 80um 500g / M2 Filc z włókna metalowego spiekanego antykorozyjnego
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| waga: | 500G / M2 |
| Średnica: | 2um ~ 80um |
Filc z włókna metalowego spiekanego Anti Rust 25um 79% porowatość do odpylacza pyłu
| Średnica: | 25um |
|---|---|
| waga: | 1050g / m2 |
| Grubość: | 0,62 mm |
Filc z włókna metalowego spiekanego D75um, element filtrujący ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm
| Średnica: | 75um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 1mm |
Odporny na rdzę filc spiekanych metalowych włókien o grubości 7 mikronów 73% porowatość
| Rodzaj: | HT-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| waga: | 1200g / m2 |
Dysk filtrujący ze stali nierdzewnej 316L, odporny na rdzę filc spiekany
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Anti Rust 1180x750mm Spiekany filc z włókna metalowego Certyfikat ROHS
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Rodzaj: | MP5 |
| Średnica: | 5um |
Odporny na korozję filc ze stali nierdzewnej o grubości 0,44 mm do odpylacza nabojowego
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
700g / M2 Grubość 0,7 mm Element filtrujący ze stali nierdzewnej SGS Zatwierdzony
| kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| waga: | 700g / m2 |
| rozmiar: | Dostosować |

