Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Grubość 0,44 mm Filc spiekany ze stali nierdzewnej odporny na korozję
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
74% porowatość dysku ze stali nierdzewnej, odporny na rdzę spiekany filc
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Grubość 0,57 mm Średnica 60um Drobnoziarnista siatka ze stali nierdzewnej Odporna na rdzę
| Średnica: | 60um |
|---|---|
| waga: | 750 g / m2 |
| Grubość: | 0,57 mm |
SGS SUS310S 10 mikronów Siatka ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm
| Średnica: | 30um |
|---|---|
| waga: | 1050g / m2 |
| Grubość: | 0,62 mm |
SGS 1050g / m2 MP 30 Spiekany filc z włókna metalowego o porowatości 79%
| Rodzaj: | HT-MP30 |
|---|---|
| średnica: | 30um |
| waga: | 1050g/m2 |
Antykorozyjny filc z włókna metalowego o grubości 0,45 mm, porowatość 60%
| Średnica: | 40um |
|---|---|
| waga: | 1200g / m2 |
| Grubość: | 0,63 mm |
SGS Odporny na rdzę filc z włókna metalowego spiekanego do filtracji wiskozowej
| Materiał: | 316 |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Dokładność filtra filcowego ze spiekanego włókna ze stali nierdzewnej 3 ~ 60 μM
| materiał: | 316L, HR, Inconel, Fecralloy |
|---|---|
| średnica: | 3m-60um |
| Prosity: | dostosowane |
Antyrdzewne włókno przewodzące ze stali nierdzewnej 35um zatwierdzone przez SGS
| uszczelka: | KARTON PAPIEROWY |
|---|---|
| MOQ: | 10 kg |
| Temperatura: | 1000 centów |
750g / M2 Grubość 0,36 mm Filc z włókna metalowego spiekanego 74% Porowatość
| Średnica: | 7um |
|---|---|
| waga: | 750 g / m2 |
| Grubość: | 0,36 mm |

