Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Włókno z stali nierdzewnej o długości 2-22um 38-110mm i włókno podstawowe 2-12g/m dla przemysłu
| Rodzaj: | Włókno staplowe |
|---|---|
| Długość włókna: | 38mm ~ 110mm |
| Średnica: | 2um ~ 22um |
5um 700g / M2 0,43 mm Grubość Filc spiekany ze stali nierdzewnej 316L 80% Porowatość
| Typ: | MP5 |
|---|---|
| Średnica: | 5um |
| Waga: | 700g/m2 |
Grubość 0,37 mm Filc spiekany ze stali nierdzewnej 316L 67% Porowatość 3um 975g / M2
| Typ: | MP3 |
|---|---|
| Średnica: | 3um |
| Waga: | 975g/m2 |
Włókno ze stali nierdzewnej 304L 11μM-2000f-QH-HS 1,5 g/M Wykonane w procesie ciągnięcia opakowań
| Materiał: | 304L |
|---|---|
| Wytrzymałość pojedynczego włókna: | ≥18cN |
| Gramatura: | 1,5 g/m2 |
316L 304 310S 1-100um Czyste włókna ze stali nierdzewnej wytwarzane w procesie ciągnięcia pakietów
| Materiał: | SUS316L |
|---|---|
| Włókno: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
2um-22um Włókno stali nierdzewnej Sintered Felt Web
| Model: | HT Włókna filtrowane |
|---|---|
| Średnica: | 4um lub 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 dostępne |
Metalowe filtry sinterowane ze stali nierdzewnej 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| technik: | Spiekanie próżniowe |
Włókno metalowe sinterowane 5um Filtr do separacji płynu i gazu Elastyczna wielkość Jednorodna średnica włókna Stal nierdzewna i Hastelloy Dostępne
| Średnica: | 5um |
|---|---|
| Bombelkowe punkty: | 7600 PA |
| Gęstość: | 0,43 mm |
Cięcie włókna metalowego Srebrne złamane włókno odcinkowe Średnia długość 35-48 mm
| Materiał: | 316L lub włókno kałowe |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38~110mm |
Srebrne włókno przewodzące ze stali nierdzewnej 22um o długości 110 mm
| Materiał: | 316L |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38 ~ 110 mm |

