Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Spiekane włókno niklowe do środowisk alkalicznych AEM
| Rozmiar: | Dostosowywany i maksymalny 1500*1180 mm |
|---|---|
| Typ włókna: | Filc z włókna niklowego |
| Aplikacja: | Środowiska AEM i alkaliczne |
Przewodzące spiekane włókna metalowe 30um odporne na korozję
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatura: | 1000 centów |
| Materiał: | FeCrAl |
Włókno metalowe spiekane kałowe o średnicy 20um odporne na wysokie temperatury
| Materiał: | kałowy |
|---|---|
| kolor: | metaliczny kolor |
| uszczelka: | karton papierowy |
Certyfikat ROHS Spiekane włókno metalowe, 35-mikronowy metalowy drut kompozytowy
| Materiał: | FeCrAl |
|---|---|
| Podanie: | metalowy filtr |
| Włókno: | 1000F |
10 Mikronowa Wysokowytrzymała Wiązka Włókien Metalowych do Zastosowań Przemysłowych
| Średnica włókien: | 1-100um |
|---|---|
| Tworzywo: | 316L/304/310S/TA1 i N6 |
| Cechy: | Elastyczność zbliżona do włókien chemicznych i duża powierzchnia właściwa |
1500g / m2 Grubość 0,67 mm Filc spiekany z włókna kałowego 72% porowatość
| Rodzaj: | HT-HDH-20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| waga: | 1500g / m2 |
1050g / M2 MP20 Spiekany filc o grubości 0,62 mm
| Materiał: | FCA \ 316L |
|---|---|
| Średnica: | 20um |
| Waga: | 1050 g/m2 |
Odporna na ciepło 74% porowatość metalowa tarcza filtrująca do przemysłowego wytwarzania folii
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
20um Grubość 0,7 mm Siatka filtracyjna SS 82% Porowatość dla przemysłu włókien chemicznych
| Średnica: | 20um |
|---|---|
| waga: | 750 g / m2 |
| Grubość: | 0,51 mm |

