Wszystkie produkty
-
Spiekane włókno metalowe
-
Włókno ze stali nierdzewnej
-
Włókno tytanowe
-
Włókna niklowe
-
Włókna miedziane
-
krótkie włókno
-
Filc spiekany z włókna metalowego
-
Filc z włókna tytanowego
-
Przędza z włókien ciągłych
-
Przewodząca przedmieszka
-
przewodząca przędza
-
palnik z włókna metalowego
-
Metalowy wkład filtrujący
-
Włókno Hastelloy & filc
słowa kluczowe [ sintered stainless steel fiber felt ] mecz 69 Produkty.
Tkanina ze stali nierdzewnej o jednolitej strukturze i bardzo wysokiej porowatości 150/300/450/600 g/m2 HT Filtr zsinterowany
| Model: | HT Włókna filtrowane |
|---|---|
| Średnica: | 4um lub 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 dostępne |
Środki filtracyjne oleju hydraulicznego i paliwa ((Felt z spiekanej stali nierdzewnej) dla płynów o niskiej lepkości, niskim spadku ciśnienia
| Ocena mikronowa: | 5um |
|---|---|
| Waga: | 300g/m2 |
| Gęstość: | 0,18 mm |
Wysokiej wydajności ultra-fińkie, porowaty filc Globalny dostawca produktów z włókien metalowych
| Rodzaj: | MP3 |
|---|---|
| Średnica: | 3um |
| Waga: | 975g/m2 |
Materiał tytanowy Wodór ogniw paliwowych Wodór Wykorzystanie energii
| Materiał: | tytan |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Gęstość: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm |
SS434 SS316L Spiekane włókno metalowe do przenośnika taśmowego o wysokiej temperaturze
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| średnica: | 10um |
| Podanie: | odzież antystatyczna |
Srebrne przewodzące spiekane włókno metalowe 12um z certyfikatem SGS
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość cięcia: | 50 mm |
| Średnica: | 12um |
SGS Żaroodporny filc metalowy spiekany do filtrowania przemysłowego
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie: | filtrowanie branżowe |
| Temperatura: | 300 ~ 500 centymetrów |
Odporne na rdzę spiekane włókno metalowe 18um, drut kompozytowy metalowy 12g / M
| Materiał: | Frcral |
|---|---|
| Średnica: | 12um ~ 22um |
| Długość: | 38 ~ 110 mm |
22um przewodzące spiekane włókno metalowe włókno fecral o wysokiej rezystancji elektrycznej
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatura: | 1000 centów stopni |
| Tworzywo: | FeCral |

